TOTENHEM ISPUSTIO POBEDU: U nadoknadi Everton izvukao bod

Fudbaleri Evertona remizirali su sa ekipom Totenhema rezultatom 2:2, u okviru 23. kola Premijer lige.

Izuzetno zanimljiv meč imali smo priliku da gledamo od 13.30 u Liverpulu, gde je viđena prava fudbalska predstava.

Došao je Totenhem do prednosti već u četvrtom minutu, kada je Udogi asistirao, a Rišarlison uspeo da smesti loptu u mrežu.

Ipak, nije to bila prepreka za Everton, koji je u 30. minutu došao do izjednačenja. U gužvi u kaznenom prostoru, Tarkovski je zuakačio loptu, a Džek Herison je poslao u mrežu, za erupciju oduševljenja.

Trajala je radost domaćih svega 11 minuta, pošto je u 41. minutu Totenhem ponovo poveo, nakon prelepog pogotka Riarlisona.

I delovalo je da će baš taj gol odlučiti pobednika, ali je u dubokoj nadoknadi viđena prava ludnica.

Igrao se četvrt minut nadoknade, kada je ponovo posle jedne gužve pred golom, Brentvajt poslao loptu u mrežu, a nakon gledanja VAR-a, gol je priznat.

Totenhem je ovim remijem došao do 44 osvojena boda i nalazi se na četvrtom mestu, dok je Everton ostao na 17. mestu sa 19 bodova.

Be the first to comment on "TOTENHEM ISPUSTIO POBEDU: U nadoknadi Everton izvukao bod"