PARNI VALJAK NEMILOSRDAN: Partizan ubedljiv na startu priprema na Kipru!

Fudbaleri Partizana deklasirali su Mladost iz Lučana rezultatom 4:0 u prvom prijateljskom meču na pripremama na Kipru.

Strelci za Partizan bili su Zahid u petom, Baždar u 28. i 40. minutu, te Petrović na startu drugog poluvremena.

Partizan je odlično otvorio meč, pošto je već posle pet minuta Zahid doneo prednost crno-belima.

Stojković je proigrao Baždara, a on je poslao povratni pas za Zahida koji pogađa za 1:0.

U 12. minutu Partizan je izveo novu lepu akciju, koju je završio Baždar, ali je okvir gola sačuvao mrežu Mladosti.

U 28. minutu Partizan je duplirao prednost posle sjajnog kontra napada koji je završio Saldanja pravovremenim dodavanjem za Baždara na petercu za 2:0.

Do odlaska na odmor, Baždar je postigao još jedan pogodak posle nove lepe akcije crno-belih. Opet je Severina bio asistent, Baždaru je posle njegovog pasa ostao lakši deo posla da pogodi prazan gol za 3:0.

Tu nije bio kraj uzbuđenjima, pošto je Marković u finišu prvog dela napravio penal, Pejović je preuzeo odgovornost, ali je Stevanović odlično pročitao njegovu nameru i šut u desni ugao po zemlji, pa je Mladost propustila veliku šansu da smanji rezultat.

Partizan je na startu drugog poluvremena još jednim efektnim golom došao do nedostižnih 4:0. Posle akcije po desnoj strani, Kalulu je odložio povratnu za Petrovića koji je sa ivice šesnaesterca pogodio gornji desni ugao za 4:0.

Nakon toga, tempo je značajno opao i do kraja meča praktično da nije bilo većih prilika za promenu rezultata.

Be the first to comment on "PARNI VALJAK NEMILOSRDAN: Partizan ubedljiv na startu priprema na Kipru!"