CRNO-BELI DEKLASIRALI NIŠLIJE: Partizan plesao po Rikardovim notama!

Fudbaleri Partizana savladali su Radnički Niš sa 4:0 u meču 7. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su tako nastavili sa fantastičnim rezultatima u domaćem prvenstvu i trenutno se nalaze na čelu tabele sa 18 osvojenih bodova, uz utakmicu manje.

Na ovom meču obeležen je jubilej – 100. pobeda Aleksandra Stanojevića kao trenera Partizana.

Sve ide kako je Aleksandar Stanojević mogao da zamisli, a predstoji dve nedelje da se igrači odmore, oporave i spreme za izazove, a ubrzo će i „večiti“ derbi protiv Crvene zvezde (19. septembar).

Kada je reč o utakmici protiv Radničkog, crno-beli su krenuli usporeno, potom dodali gas i sa dva brza gola kombinacijom Marko Živković-Rikardo Gomeš već do odlaska na odmor rešili pitanje pobednika.

U nastavku utakmice Radnički je bio potpuno slomljen, a Partizan gotovo da nije spuštao papučicu sa gasa, iako je delovalo da igra sa 50 odsto snage.

Umrtvili su domaći igru, a onda za par minuta stvorili nekoliko prilika i lako došli do gola u 63. minutu.

Rikardo Gomeš je izbio potpuno sam ispred golmana, mogao da postigne het-trik, ali to nije želeo, već je poslužio Bibarsa Natha i Izraelac je rutinski pogodio praznu mrežu.

Samo sedam minuta kasnije sve je bilo gotovo, jer je Nemanja Jović postigao četvrti gol za Partizan.

Odigrao je dupli pas sa Rikardom Gomešom, kome se piše druga asistencija i potom efektno pogodio za konačnih 4:0.

Be the first to comment on "CRNO-BELI DEKLASIRALI NIŠLIJE: Partizan plesao po Rikardovim notama!"