DA LI JE DAO DOBAR ODGOVOR? Bahar dobio pitanje koje bi mu postavio svaki navijač Zvezde!

Fudbaleri Crvene zvezde teškom mukom posle preokreta savladali su Železničar u Pančevu rezultatom 2:1.

Trener srpskog šampiona Barak Bahar bio je zadovoljan trijumfom svog tima protiv pretposlednjeg tima Superlige Srbije.

– Nijedna utakmica nije laka. U prvom poluvremenu nismo bili na nivou, primili smo i gol, u drugom smo zaigrali mnogo bolje, stvorili mnogo šansi i srećni smo da smo pobedili na ovom teškom terenu.

Na pitanje, koje bi mu verovatno postavio veliki broj navijača srpskog šampiona, zbog čega se često dešava da Zvezda zaigra dobro tek u nastavku, Izraelac je imao spreman odgovor.

Moramo da proverimo, imamo pauzu da analiziramo mečeve tokom pauze. Srećni smo da smo pobedili i da idemo na pauzu sa pobedom – zaključio je Izraelac.

Crvena zvezda je druga na tabeli sa 34 boda. Prvoplasirani Partizan ima tri boda više i utakmicu manje u odnosu na večitog rivala.

Crveno-beli posle reprezentativne pauze gostuju ekipi Vojvodine u Novom Sadu.

Ukoliko želite da pomognete rad našeg sajta, to možete učiniti klikom na neku od reklama.