PARNI VALJAK SLAVIO: Partizan srušio crnogorskog velikana! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana pobedili su podgoričku Budućnost rezultatom 2:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj na SC Teleoptik u Zemunu.

Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu.

Andrija Pavlović je u 7. minutu doneo prednost Parnom valjku, a pet minuta kasnije na 2:0 povisio je Bibars Natho.

Izraelac je bio precizan sa bele tačke.

Do kraja poluvremena Budućnost je smanjila golom bivšeg fudbalera Partizana Petra Grbića u 43. minutu.

U prvom poluvremenu na terenu su za crno-bele bili:

Stevanović, Filipović, Belić, Saničanin, Šehović, Stjepanović, Natho, Severina, Petković, Pavlović.

Igor Duljaj je u drugom poluvremenu na terenu ostavio samo Stevanovića, Šehovića i Stjepanovića, a u igru su ušli Živković, Antić, Marković, Jevremović, Zahid, Baždar, Terzić, Menig.

Novih promena rezultata nije bilo, pa su crno-beli slavili rezultatom 2:1.

Be the first to comment on "PARNI VALJAK SLAVIO: Partizan srušio crnogorskog velikana! (VIDEO)"