BRĐANI PROMENILI TRENERA, PA DOŽIVELI DEBAKL: IMT deklasirao Čukarički!

Dušan Kerkez je napustio kormilo Čukaričkog i pored toga što je ekipu sa Banovog Brda prošle sezone doveo do trećeg mesta u Superligi Srbije.

Na njegovo mesto došao je Igor Matić, koji je imao debi za zaborav na klupi Brđana.

Čukarički je u beogradskom derbiju izgubio na gostovanju IMT-u rezultatom 3:0 u okviru 4. kola Superlige Srbije.

Traktoristi su još jednom pokazali da će ove sezone imati daleko veće ciljeve od pukog opstanka u društvu najboljih.

Oba tima posle četiri odigrana meča imaju sedam osvojenih bodova.

Domaćin je poveo pogotkom Luke Lukovića u 34. minutu.

Usledio je period u kojem nismo videli niti jedan gol, a onda je IMT u završnici meča postigao dva nova gola za ubedljivu pobedu.

Uroš Stamenić je u 77. minutu povisio na 2:0, dok je konačan rezultat u drugom minutu nadoknade postavio Miloš Luković.

U narednom kolu IMT gostuje TSC-u u Bačkoj Topoli, dok će Čukarički dočekati Radnik, a pre tog duela imaće ozbiljan ispit u kvalifikacijama za Ligu Evrope protiv Olimpijakosa.

Be the first to comment on "BRĐANI PROMENILI TRENERA, PA DOŽIVELI DEBAKL: IMT deklasirao Čukarički!"