BEZ MILOSTI: Partizan DEKLASIRAO Crvenu zvezdu!

partizan-grobari-navijaci-fk-kk

Rukometaši Partizana naneli su težak poraz najvećem rivalu Crvenoj zvezdi u 6. kolu domaćeg šampionata – 35:28.

Krajnji rezultat još je i povoljan za crveno-bele, budući da je već na poluvremenu bilo +10 za crno-bele i to rezultatom 21:11.

Dakle, Partizan je Zvezdi dao 21 gol za 30 minuta i dominirao u svakom segmentu igre, a u nastavku je samo odrađivao posao sa nešto slabijim ritmom.

Na „Banjici“ je bilo prisutno oko 1.500 navijača u prilično „zapaljivoj“ atmosferi.

Na kraju je najefikasniji igrač susreta bio igrač domaćih Uroš Kojadinović sa 10 golova, dok je osam imao Stefan Beli Petrić, a kapiten Nikola Zečević sedam.

U ekipi Zvezde kapiten Draško Nenadić imao je šest golova, a Tunižanin Ramzi Majdub četiri pogotka.

Be the first to comment on "BEZ MILOSTI: Partizan DEKLASIRAO Crvenu zvezdu!"