NOVA EPIZODA CRNO-BELOG HORORA: Očajni Partizan remizirao sa Radničkim!

Fudbaleri Partizana još jednom su podbacili, opet na svom terenu u Humskoj 1.

Četiri dana uoči „večitog“ derbija remizirali su 1:1 (1:0) sa kragujevačkim Radničkim.

Crno-beli su anemičnom i bezidejnom igrom ispustili rano vođstvo iz 12. minuta do kog su stigli posle akcije debitanta Andreasa Kolorada i Kvinsija Meniga.

Radnički je od starta meča delovao organizovanije i zainteresovanije za igru, pa je često i pretio golu domaćina, ali je Popović uspevao da sačuva svoju mrežu.

U jednoj situaciji ga je spasla i stativa, nekoliko puta je Vujačić dobro reagovao, a u par navrata je i sam Popović morao da interveniše.

Radnički je posebno u drugom poluvremenu bio bolji rival, igrali su gosti dosta tečnije, konstantno su pritiskali odbranu Partizana koji je bio bezopasan.

I konačno, deset minuta pre kraja gosti stižu do zasluženog izjednačenja.

Vidosavljević sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora pogađa za 1:1.

Neposredno pre njegovog šuta su se čuli zvižduci sa praznih tribina Humske, a posle gola i novi povici „uprava napolje“.

Samo minut kasnije Popović je sprečio potpuni preokret Radničkog, dok Partizan u zavšnici nije uspeo da izbegne remi, sa mladim Jovićem i Baždarem u napadu.

Partizan tako stiže sa -13 na derbi sa Zvezdom u petak od 19 časova na „Rajku Mitiću“.

Sa druge strane, Radnički je osvojio važan bod u borbi za plasman u plej-of, i ima bod više od Kolubare u borbi za osmo mesto.

Be the first to comment on "NOVA EPIZODA CRNO-BELOG HORORA: Očajni Partizan remizirao sa Radničkim!"