KAKAV TIM JE PARTIZAN IZBACIO: Santa Klara pobedila Porto!!!

Fudbaleri Partizana u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija eliminisali su Santa Klaru.

Santa Klara je posle tog dvomeča sa Partizanom prošla kroz turbulentan period i promenu trenera, a čini se da su sad stvari došle na svoje mesto.

Klub sa Azorskih ostrva je na svom terenu potpuno neočekivano savladao Porto sa velikih 3:1 u okviru 2. kola portugalskog Liga kupa.

Santa Klara je povela golom Čindrisa u 17. minutu, da bi na 2:0 sredinom drugog poluvremena povisio Rikardinjo.

Taremi je uspeo da vrati Porto u igru i smanji na 2:1. Ipak, umesto izjednačenja, domaćin duboko u nadoknadi stiže do novog gola, ovog puta strelac je bio Koreja.

Santa Klara je trenutno na prvom mestu na tabeli u ovoj grupi.

Ovo je samo još jedan dokaz da je Partizan na putu ka Ligi konferencija izbacio izuzetno nezgodnu i snažni ekipu.

Be the first to comment on "KAKAV TIM JE PARTIZAN IZBACIO: Santa Klara pobedila Porto!!!"