PARTIZANU OLAKŠAN POSAO: Santa Klara prodala NAJBOLJEG igrača!

Fudbaleri Partizana izgubili su od Santa Klare sa 2:1, a jedan od najzaslužnijih za trijumf Portugalaca bio je napadač Karlos Žunior.

On je postigao vodeći gol za svoj tim u 4. minutu i trasirao put ka pobedi ekipi sa Azorskih ostrva.

Žunior je mučio odbranu Partizana sve dok nije napustio teren tokom drugog poluvremena.

Dan posle utakmice sa Partizanom Santa Klara je Karlosa Žuniora prodala u Al Šabab.

Brazilac je potpisao trogodišnji ugovor sa novim klubom, a detalji transfera nisu poznati.

To znači da Žuniora najverovatnije neće biti u revanšu u Beogradu, te će defanzivcima Partizana biti daleko lakše da se odbrane protiv Santa Klare. On je postigao šest golova od ukupno 12 koliko je klub iz Ponta Delgade dao ove sezone.

Zanimljivo je da se za brazilskog napadača tokom leta interesovala i Benfika, ali je portugalski velikan na kraju odustao od posla.

Be the first to comment on "PARTIZANU OLAKŠAN POSAO: Santa Klara prodala NAJBOLJEG igrača!"