CRNO-BELA RUTINA: Partizan sa pola gasa savladao Radnik!

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik sa 2:0 u meču 13. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su ponovo pobegli Zvezdu na 5 bodova prednosti, al uz meč više.

Partizan je od prvog minuta pritiskao i krenuo je ofanzivno, ali nije stvorio nijednu pravu priliku.

Jojić je u 33. minutu preciznim udarcem doneo vođstvo domaćinu.

Terzić je u 36. minutu mogao da duplira prednost, ali je gađao desnom nogom iskosa sa deset metara pored gola.

Do kraja poluvremena videli smo još jedan šut, kada je Menig u 39. minutu gađao preko gola.

Na startu drugog poluvremena je Partizan propustio dve velike šanse – Rikardu je sa osam metara odbranio Ranđelović, pa je Marković iz iste pozicije gađao pored gola.

Tokom čitavog drugog poluvremena je Partizan napadao i tražio drugi gol, a šanse su se samo ređale, pa je samo pitanje trenutka bilo kada će ponovo zatresti mrežu gostiju iz Surdulice.

To je učinio Rikardo Gomeš u 73. minutu, kada je glavom pogodio sa peterca posle centaršuta Zdjelara.

Svojim 14. golom u Superligi Srbije na 12. utakmici rešio je meč.

Be the first to comment on "CRNO-BELA RUTINA: Partizan sa pola gasa savladao Radnik!"