Fudbaleri Juventusa slavili su na gostovanju Parmi teže nego što se očekivalo. Bilo je 2:1 za Staru damu.

Kristijano Ronaldo i dalje nije uspeo da postigne prvi zvanični pogodak u dresu torinskog kluba, pa su trijumf crno-belima doneli Mandžukić i Matuidi.

Jedini gol za Parmu postigao je nekada veliki talenat svetskog fudbala, Žervinjo.

Juventus je poveo već u drugom minutu preko Mandćukića, koji se na sebi svojstven način sjajno snašao u šesnaestercu rivala.

Ipak, Parma preko Žervinja stiže do izjdenačenja u 33. minutu, pa se rezultatom 1:1 otišlo na odmor.

Juve je u nastavku bio daleko bolji rival. Stvorio je veliki broj prilika, ali je uspeo da postigne još samo jedan gol i to preko Matuidija posle asistencije Mandžukića.

Ekipa iz Torina ostvarila je i treću pobedu, dok je Parma poražena drugi put.

Be the first to comment on "NOVA POBEDA STARE DAME: Ronaldo i dalje bez gola, Mandžukić nosio Juve do trijumfa protiv Parme!"