Prelep gol Miroslava Vulićevića iz 70.minuta kada je sa ivice šesnaesterca pogodio desni gornji ugao domaćina obeležio je pretposlednju proveru Partizana u Sloveniji. Crno-beli su savladali Goricu 3:0 (1:0), a pored Vulićevića golove za najubedljiviju pobedu na pripremama postigli su Ožegović u 15. i Urošević u 85.minutu.

Partizan je utakmicu počeo u sastavu Kljajić, Vulićević, Jevtović, N.G.Miletić, Urošević, Kosović, Vakulko, Đerlek, Ivanović, Tavamba, Ožegović. U nastavku su šansu dobili još Popović, Strahinja Jovanović, Ilić i Kokir, Mitrovic, Enake.

Rumun Gabrijel Enake je prvi put u Stojncima zaigrao za crno-bele, dok Španac Valjente još čeka na debi u Partizanu.