Košarkaši Partizana ubedljivo su savladali ekipu Vršca i zadržali maksimalan učinak u Košarkaškoj ligi Srbije posle četiri odigrana kola

Partizan je u hali ’Aleksandar Nikolić’ savladao Vrščane rezultatom 108:66, u utakmici koja je rešena već u prvih 20 minuta.

’Crno-beli’ su se rezultatski odlepili serijom u finišu prve deonice, koju su nastavili početkom druge.

Kao po običaju, prednjačio je Najdžel Vilijams-Gos, ali je u tim trenucima imao odličnu podršku Vanje Marinkovića i Mihajla Andrića, pa je Partizan samo povećavao prednost.

Izabranici Nenada Čanka su do poluvremena imali skoro 30 razlike, u tom delu igre su ubacili čak 61 poena i nastavak je bio samo formalnost, pa je domaćin lako priveo ovaj susret kraju.

Ponovo je najbolji bio Vilijams-Gos sa 20 poena i 6 asistencija, a 15 poena je postigao u prvom poluvremenu. Sjajnu partiju pružio je Amida Brajma koji je upisao dabl-dabl (15 poena i 10 skokova), 14 je dodao Marinković, četiri više od Gagića.

S druge strane, Đerić je bio najefikasniji sa 14, dok su po 12 dodali Veljković i Momirov.

Partizan posle ovog kola ima učinak od sve četiri pobede, dok Vrščani imaju skor 2-2.

U sledećem kolu ’crno-beli’ dočekuju Metalac, a Vrščani će ugostiti FMP.

Be the first to comment on "PARNI VALjAK PREGAZIO VRŠČANE: Partizan brojao do 108 i zadržao maksimalan učinak!"