POBEDA ZA KRAJ GODINE: Jović srušio Pazar, Partizanu tri važna boda!

Fudbaleri Partizana 2022. godinu završili su pobedom.

Crno-beli su u Humskoj savladali Novi Pazar rezultatom 1:0 i tako mu se osvetili za poraz na startu sezone.

Parni valjak će na zimsku pauzu sa deset bodova manje u odnosu na Crvenu zvezdu.

Partizan je od starta bolje ušao u meč, ali mu se nije dalo da to kruniše vođstvom.

Prva ozbiljnija prilika viđena je u 11. minutu kada je udarac Rikarda rutinski zaustavio Kljajić.

Samo dva minuta kasnije Majdevac je bio u šansi na drugoj strani, ali je pogodio spoljni deo mreže.

Najbolja prilika u prvom poluvremenu viđena je u 21. minutu, kada Fejsa nije uspeo da smesti loptu u prazan gol rivala.

Manje od 60 sekundi je prošlo kada se Menig našao u idealnoj prilici za gol, ali je i bivši igrač Tventea uspeo da promaši zicer.

Do kraja prvog dela igre viđena su dva dobra udarca Lončara, ali fudbaler Novog Pazara nije uspeo da donese prednost svom timu.

Izmene koje je Petrić napravio u nastavku odmah su dale rezultat.

Trio Pavlović, Jović i Pantić uneo je neku novu eneriju u redove “parnog valjka“.

Ključni momenat na meču viđen je u 72. minutu kada je posle udarca Natha lopta došla do Jovića koji je rutinski matirao Kljajića.

Izabranici Gordana Petrića su do kraja bili bolji rival, stvarali šanse, ali rezultat se nije promenio

Be the first to comment on "POBEDA ZA KRAJ GODINE: Jović srušio Pazar, Partizanu tri važna boda!"