EPSKA BLAMAŽA „ORLIĆA“: Englezi PONIZILI očajnu Srbiju!

Mlada reprezentacija Srbije poražena je od Engleske u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sa 9:1.

Sve je krenulo idilično po fudbalere Vladimira Đorđevića.

Povela je Srbija u 27. minutu golom Vladimira Lučića, ali to je samo, kako se na kraju ispostavilo, napravilo problem mladim fudbalerima.

U 38. minutu Džejden Filogen Bajdans je poravnao rezultat, a do kraja prvog dela igre smo videli još dva gola u mreži Vanje Ilića, Delap u 42. i Eliot u nadoknadi vremena prvog dela igre.

U drugom delu utakmice Englezi su nastavili u istom ritmu, Madueke je u 53. minutu povećao prednost svoje reprezentacije, a posle toga je za samo šest minuta fudbaler Čelsija još jednom zatresao mrežu Srbije.

Filogen-Bajdans je postigao svoj drugi, a ukupno šesti za Engleze na ovom meču.

Do kraja meča nije bilo milosti za Srbiju, prvo je Luka Subotić postigao autogol u 87. minutu, a onda je Rou postigao u 89. minutu svoj prvi, a ukupno osmi za Engleze.

Drugi gol na meču je postigao i fudbaler Liverpula, Eliot, za previsokih 9:1.