CRVENO-BELI PONIZILI KOLUBARU: Zvezdinih SEDAM komada u Lazarevcu!

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su Kolubaru u Lazarevcu sa 7:1 u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su postigli čak šest golova u prvom poluvremenu, pa je nastavak bio samo odrađivanje posla.

Već u osmom minutu Zvezda je povela golom Dragovića posle centaršuta Rosića sa lecve strane, a štoper crveno-belih je volej-udarcem pogodio mrežu. Samo osam minuta kasnije, prednost je duplirao El Fardu Ben posle još jedne asistencije Rodića sa leve strane, a na 3:0 povisio je Mirko Ivanić u 19. minutu posle solo-prodora, preciznim udarcem sa oko 17 metara.

Samo pet minuta kasnije, još jedanm odličan centaršut Rodića sa leve strane i pogodak Milana Pavkova posle loše intervencije golmana Stanivukovića.

Na isteku prvih pola sata igre, Falko je iznudio penal, a Kanga promašio sa bele tačke. Ipak, za “petardu“ se pobrinuo Ivanić posle akcije Falka i Gajića, a na 6:0 povodio je Pavkov svojim drugim golom u 44. minutu.

U nastavku laganiji ritam, uz nekoliko izmena, a u finišu Mladenović je smanjio na 6:1 u 87. minutu, da bi minut kasnije mladi Marko Lazetić posle kontre postigao svoj prvi gol od ulaska u prvi tim Zvezde – 7:1.

Be the first to comment on "CRVENO-BELI PONIZILI KOLUBARU: Zvezdinih SEDAM komada u Lazarevcu!"