NASTAVLJEN LINGLONG CIRKUS: Rad dao SEDAM komada i približio se opstanku!

Kabel ponovo odigrao sumnjiv meč

Novo kolo Linglong Superlige Srbije i novi cirkus.

Rad je na svom terenu pregazio Mačvu sa 7:1 i napravio ogroman korak ka opstanku u ligi. Već u prvom poluvremenu bilo je 4:0 za „građevinare“, koji koji su na bod od opasne zone, a u poslednjoj rundi gostuju bezbednom Spartaku u Subotici.

Građevinari su tako nastavili sa neverovatnim rezultatima, pa su u poslednjih 10 kola od njih bolji samo Napredak, Partizan i Zvezda.

I drugi davljenik, Proleter, bio je ubedjiv. Novosađani su deklasirali Inđiju u gostima sa 5:0.

Ravničarski derbi rešen je već u prvih 45 minuta pogocima Živojinovića, Leandra i Ilića. Ovim trijumfmo Proleter je opstao u ligi.

S druge strane, Javor je porazom od Čukaričkog 2:1 na svom terenu pao u zonu ispadanja, a pred gostovanje direktnom konkurentu Voždovcu.

Najveća nada Ivanjčana je da „zmajevi“ u subotu popodne iznenade Partizan i postanu prvi tim posle 30 utakmica koji je slavio u Humskoj.

U poslednjih 90 minuta sezone očajničke bodove će tražiti i ekipe Radničkog iz Niša i Novog Pazara.

Dva tima dele poslednju poziciju koja garantuje opstanak, nakon što su remizirali sa Zlatiborom (0:0) odnosno Metalcem (1:1).

U poslednjem kolu Radnički dočekuje „fenjeraša“ Bačku, dok Javor čeka Napredak.

Be the first to comment on "NASTAVLJEN LINGLONG CIRKUS: Rad dao SEDAM komada i približio se opstanku!"