EPSKA BLAMAŽA: Lalatović i Borac se ŽESTOKO obrukali!

Fudbaleri Borca iz Banjaluke propisno su se izblamirali u 1. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Ekipa Nenada Lalatovića je u prvom meču u Modriči savladala ekipu B36 sa Farskih ostrva rezultatom 2:0.

Činilo se da je to dovoljno za prolaz u narednu fazu kvalifikacija, ali se u Toršavnu dogodilo čudo. Domaćin je slavio sa 3:1, a potom bio bolji u izvođenju penala i tako prošao u 2. rundu kvalifikacija.

Domaćin je u 35. minutu poveo golom Egilsona i prepolovio zaostatak, a onda su u 44. minutu ostali sa igračem manje, kada je drugi žuti karton i crveni dobio Jakobsen.

Ipak, Gajić je za dva minuta, u 52. i 53. dobio dva žuta kartona i Borac je ostao sa igračem manje takođe, da bi Egilson odmah iskoristio penal za 2:0 minut kasnije.

U 66. minutu, Egilson je postigao treći gol na meču, ponovo iz penala i Borac je bio na pragu ispadanja.

Ipak, Borac je izvukao produžetke, a zatim i penale, kada je Tatar u 75. minutu pogodio za 3:1.

Penali su odlučili pobednika, pošto u dodatnih 30 minuta nije bilo golova.

Eriksen je promašio penal u drugoj seriji za B36 Toršavn, ali su onda Piščević i Lukić promašili penale u četvrtoj i petoj seriji i Borac je ispao!

Neverovatno šta se desilo ekipi Nenada Lalatovića.

Be the first to comment on "EPSKA BLAMAŽA: Lalatović i Borac se ŽESTOKO obrukali!"