MAGIČNA INTERVENCIJA: Neverovatna odbrana Omrija Glazera! (VIDEO)

Omri Glazer

Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju meč protvi Zenita u Sankt Peterburgu.

Crveno-beli posle prvih 45 minuta vode rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Mirko Ivanić posle asistencije Stefana Mitrovića.

Ipak, pitanje je da li bi srpski šampion bio u prednosti da nije bilo izraelskog čuvara mreže Omrija Glazera.

Zenit je sredinom prvog poluvremena imao fantastičnu priliku da povede, ali se u poslednjem trenutku pojavio Izraelac i sačuvao mrežu crveno-belih.

Kanga je napravio veliku grešku koja je za posledicu imala opasan kontranapad Zenita.

Lopta je preletela sve igrače, da bi stigla na nogu De Keiroša, koji je snažno šutirao, ali je maestralnom odbranom pogodak domaćih sprečio Omri Glazer.

Nema sumnje da će ovakvim odbranama Glazer veoma brzo kupiti poverenje navijača Crvene zvezde, kao i da će biti i bolje rešenje na golu od Milana Borjana.

Be the first to comment on "MAGIČNA INTERVENCIJA: Neverovatna odbrana Omrija Glazera! (VIDEO)"