PENAL DRAMA U LARNAKI: Partizan ide na Kipar!

Fudbaleri Partizana u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope igraće protiv AEK-a iz Larnake.

Kiparski klub je eliminisan iz kvalifikacija za Ligu šampiona od Midtjilanda.

Posle 1:1 u Danskoj, istovetan rezultat bio je i na Kipru, ali je Midtjiland slavio posle boljeg izvođenja penala.

Domaćin je poveo već u 9. minutu golom Olatundžija, ali je samo tri minuta kasnije Dalsgard poravnao na 1:1.

Iako je utakmica spektakularno započela, posle ova dva gola do kraja meča videli smo ne toliko dobru igru oba tima.

Midtjiland je imao nešto više šansi, dok je AEK u samoj završnici produžetaka preko Altmana pogodio stativu.

Na kraju trijumf Danaca posle penala, pa će klub iz Larnake za sedam dana dočekati ekipu Partizana u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, dok će klub iz Herninga na megdan Benfiki u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Be the first to comment on "PENAL DRAMA U LARNAKI: Partizan ide na Kipar!"