Mladi fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Liverpula 2:1, na gostovanju u trećem kolu U19 Lige šampiona.

Igrači Zvezde uzrasta do 19 godina vodili su od 75. minuta novim, trećim golom u takmičenju sjajnog Dejana Joveljića, vodili do poslednjeg minuta, ali su ostali bez ijednog boda u nadoknadi vremena.

Golman Gordić je u minut pre kraja odbranio šut Luisa iz penala, ali ga je već u sledećem Kamačo savladao udarcem sa 20 metara.

Deprimirani igrači Zvezde nisu izdržali pritisak u nadoknadi vremena, u drugom minutu Vilijams glavom posle prekida postiže novi gol za „redse“ za veliki preokret domaćina na Lengtri Parku.

Crveno-beli su tako doživeli drugi poraz golom u završnici meča, pa su poslednji u Grupi C sa samo jednim bodom, dok je Liverpul lider sa sedam.

U sledećem kolu Zvezdini omladinci dočekuju Liverpul, 6. novembra.

Od 21h na legendarnom Enfildu igraju seniorski sastavi dva tima.

Be the first to comment on "NA KORAK OD VELIKOG PODVIGA: Zvezda povela protiv Liverpula, ali primila dva brza gola i izgubila!"