UMALO BRUKA U VELSU: Kejn spasao Totenhem poraza od četvrtoligaša!

Fudbaleri Totenhema moraće da igraju revanš meč 1/16 finala FA kupa jer nisu uspeli da pobede četvrtoligaša.

Devetoplasirani tim Lige dva Njuport zamalo je priredio senzaciju u subotu, ali je Totenhem izborio remi 1:1 u samoj završnici meča.

Domaćin je poveo u 38. minute golom Amonda, da bi premijerligaša i učesnika osmine finala Lige šampiona blamaže spasao kapiten Hari Kejn, golom osam minuta pre kraja meča.

Totenhem je poravnao uz dosta sreće, nakon kornera sa leve strane, lopta je stigla do Heung-mina Sona na prvoj stativi, on ju je bez gledanja petom prebacio preko mase na drugu stativu, gde je ostao sam Kejn i lagano je ubacio u mrežu.

Be the first to comment on "UMALO BRUKA U VELSU: Kejn spasao Totenhem poraza od četvrtoligaša!"