UMALO BRUKA: Zvezda jedva pobedila kiparskog drugoligaša!

Crvena zvezda odigrala je prvi meč u 2024. godini.

Izabranici Vladana Milojević teškom mukom su u Pafosu savladali kiparskog drugoligaša Hloraku rezultatom 3:2.

Crveno-beli su na početku meča imali inicijativu i to su iskoristili da u 10. minutu povedu pogotkom Aleksandra Kataija sa bele tačke. Jedanaesterac je iznudio Piter Olajinka.

Ipak, usledio je potpuni šok.

Hloraka je u razmaku od 34. do 36. minuta stigla do potpunog preokreta golovima Vladimira Fratee i Tijerna Berija.

Na poluvreme se otišlo sa vođstvom Kiprana rezultatom 2:1.

Beogradski tim je bio bolji u nastavku, a do izjednačenja je stigao u 60. minutu kada je posle kornera i gužve gol postigao Stefan Mitrović.

Iako se uglavnom igralo na polovini Kiprana, Hloraka je u 81. minutu imala stopostotnu šansu da stigne do novog vođstva, ali je napadač ovog kluba loše šutirao.

Kazna je stigla u 89. minutu kada je Crvena zvezda preko Nikole Kneževića.

Ukoliko želite da pomognete rad našeg sajta, to možete učiniti klikom na neku od reklama.