PETARDA U SURDULICI: Strašna Zvezda pregazila Radnik i zasela na čelo tabele! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su savladali u gostima ekipu Radnika rezultatom 5:0, u meču 4. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli zabeležili su sednu uzastupnu pobedu i sada su prvi na tabeli sa maksimalnih 12 bodova i gol razlikom 13:0.

Izabranici Vladana Milojevića na početku meča izašli su u majicama sa natpisom „ Za Branka“ u znak podrške povređenom Branku Jovičiću, kome su i posvetili ovu pobedu.

Strelci u Surdulici bili su Ričmond Boaći u 18. iz penala i 77, Mičel Donald u 51. i Slavoljub Srnić u 54. minutu, dok je Bratislav Pejčić u 52. postigao autogol.

Odličan meč je odigrao je Ričmond Boaći koji je najavio goleadu u 18. minutu iz penala i prelepim golom u 76. minutu stavio tačku na meč.

Pitanje pobednika rešeno je u tri minuta, kada su crveno-beli ekspresno zatresli mrežu golmana Čančarevića, koji je bio odličan u prvom poluvremenu.

Iako je ovo bila ubedljiva pobeda izabranika Vladana Milojevića, Radnik je pokazao odličnu igru u prvom poluvremenu i parirao favoritu u prvom delu meča.