DELIJE NISU ZADOVOLJNE: Zvezda ostala bez trofeja!

Vaterpolisti Novog Beograda osvajači su Kupa Srbije za ovu sezonu.

Oni su u velikom finalu u Šapcu savladali Crvenu zvezdu rezultatom 18:15.

Novi Beograd se tako na pravi način revanširao crveno-belima za poraz u prošlogodišnjem finalu istog takmičenja.

Zvezda je bila u zaostatku od samog početka, a u poslednjoj četvrtini uspela je da priđe rivalu i unese malo drame, ali od toga više nije mogla.

Trener Novobeograđana Živko Gocić bio je zadovoljan nakon trijumfa u finalu.

Prvi utisak je da je stvarno bilo zaista teško. Veliko hvala mojim igračima na borbi koju smo pokazali. Imali smo 25-26 minuta igrača manje naspram 11-12. To oslikava koliko smo se branili fanatično. Odbrana nije bila najbolja. Na kraju krajeva, koga briga koliko je bilo golova. Najbitnije da smo osvojili prvi Kup u našoj istoriji – rekao je Gocić posle pobede.