NIJE POMOGLO ODMARANJE PROTIV ZVEZDE: Vojvodina eliminisana iz Evrope!

Fudbaleri Vojvodine eliminisani su u 2. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Novosađani su, posle poraza od APOEL-a na Kipru rezultatom 2:1, istim rezultatom izgubili i na svom „Karađorđu“.

Kiprani su tako prošli u 3. kolo gde ih očekuje duel sa Dilom Gori iz Gruzije, dok „Lalama“ nije pomoglo ni to što su protiv Crvene zvezde sa namerom odmarali maltene čitav tim.

Gosti su poveli golom Kinslija Sarfoa u 27. minutu. Ipak, radost APOEL-a nije dugo trajala, pošto je 11 minuta kasnije izjednačio na 1:1 sjajnim pogotkom Dejan Zukić.

Očekivalo se da će Vojvodina u drugom poluvremenu krenuti svim silama ka golu, ali su Kiprani bez ikakvih problema uštopovali svaki pokušaj napada našeg kluba.

APOEL je igrao pametno i to mu se isplatilo u 74. minutu kada je Georgios Efrem pogodio sa bele tačke. Penalu je prethodio kontra napad gostiju i nesrećno igranje rukom Mamadua Traorea.

Do kraja meča novih promena nije bilo, Vojvodina je pokušala da stigne do izjednačenja, ali ni u tome nije uspela.

U kvalifikacijama za Ligu konferencija Srbija je ostala još na Partizanu koji će takmičenje krenuti od 3. kola dvomečom sa Sabahom.

Be the first to comment on "NIJE POMOGLO ODMARANJE PROTIV ZVEZDE: Vojvodina eliminisana iz Evrope!"