DEBI IZ SNOVA: Severina dominirao, Partizan pobedio!

Fudbaleri Partizana savladali su u prijateljskom meču zatvorenom za javnost Mladost GAT rezultatom 3:1.

Crno-beli su se tako revanširali rivalu za težak poraz od 4:0 u prošloj sezoni Superlige Srbije.

Ono što može da raduje navijače Partizana jeste sjajna partija novog pojačanja Ksandera Severine.

On je u prvom poluvremenu postigao dva gola i otvorio put ka pobedi Parnom valjku.

Igrao se 9. minut kada je Severina postigao prvi gol i doneo prednost crno-belima. Uspeli su gosti nedugo potom da izjednače pogotkom Kokanovića.

Do kraja poluvremena Partizan stiže do još dva gola. Severina je u 35. pogodio za 2:1, a pet minuta kasnije put do mreže pronašao je i Kristijan Belić.

U nastavku promene rezultata nije bilo, pa su crno-beli stigli do rutinskog trijumfa protiv novog člana Prve lige Srbije.

Be the first to comment on "DEBI IZ SNOVA: Severina dominirao, Partizan pobedio!"