AUTOGOL I PENAL PRESUDILI CRNO-BELIMA: Partizan porazom završio pripreme!

Partizan

Fudbaleri Partizana poraženi su od Šturma iz Graca rezultatom 2:1 u poslednjoj pripremnoj utakmici za ovaj deo priprema.

Austrijski prvoligaš Šturm iz Graca posle preokreta savladao je ekipu trenera Igora Duljaja rezultatom 2:1 (1:1).

Crno-beli su prethodno poraženi od Bohemijansa 2:0 i savladali su slovenačku Dravu 3:0.

Partizan je rano poveo. Igrao se 11. minut kada je povratnik u Humsku, napadač Nemanja Nikolić doneo prednost svom timu, ali na odmor se otišlo sa nerešenim rezultatom.

Strelac za Šturm bio je Jakob Jančer u 38. minutu iz jedanaesterca.

Konačan rezultat postavio je Svetozar Marković autogolom u 53. minutu.

Partizan je meč počeo u sastavu: Jovanović, Ilić, Marković (K), Filipović, Antić, Kanute, Belić, Trifunović, Pantić, Menig i Nikolić. U nastavku su igrali Baždar, Pavlović, Natho, Stjepanović, Šehović, Živković i Terzić.

Be the first to comment on "AUTOGOL I PENAL PRESUDILI CRNO-BELIMA: Partizan porazom završio pripreme!"