Fudbaleri Partizana savladali su posle preokreta makedonski Tikveš 2:1, u prvom pripremnom meču u Antaliji.

Crno-beli su nešto sporije počeli utakmicu, primili gol, ali su se brzo konsolidovali i za samo desetak minuta okrenuli rezultat u svoju korist.

Tikveš je poveo golom u 25. minutu iz penala, kada je Ivanovski realizovao najstrožu kaznu nakon igranja rukom štopera Partizana.

Beogradski tim je samo tri minuta kasnije poravnao rezultat. Menig je sjajno probio po desnoj strani, obišao i golmana i centrirao, a Miloš Jojić zatresao nebranjenu mrežu.

Već u 36. minutu Partizan je poveo. Pantić je dodao Rikardu, koji je sa leve strane iskosa šutirao precizno u dalji ugao golmana Dinovskog.

U drugom poluvremenu Aleksandar Stanojević je izmenio sve igrače iz startne postave, osim golmana Lukača i defanzivca Vujačića.

Najbolju šansu u nastavku je imao Baždar, koji je u 64. minutu pogodio prečku.

Imao je Partizan još pokušaja do poslednjeg zvižduka, ali promene rezultata više nije bilo.

Partizan će naredni meč u Antaliji igrati 29. januara protiv turskog Bašakšehira.

Be the first to comment on "CRNO-BELI PREOKRET: Partizan na krilima Jojića i Rikarda pobedom započeo pripreme!"