PONIŽAVANJE: Zvezda brojala do osam protiv Pazara!

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije, pobedom nad Novim Pazarom (8:0) u Beogradu.

Branilac trofeja će za novi igrati 26. maja protiv Partizana, koji je nešto ranije savladao Vojvodinu rezultatom 2:1.

Dejan Stanković je na ovom meču rešio da odmori Erakovića, koji je ostao na klupi, te Kataija, kojeg nije bilo ni u protokolu.

Nadali su se Pazarci da neće proći kao u prva dva ovosezonska duela (4:0, 5:0), međutim, već sam početak utakmice pokazao je da im želje neće biti ispunjene.

Nakon uvodnih prilika za domaće, crveno-beli su do vođstva stigli u šestom minutu, kada je Pavkov proigrao Bena, koji je samo prebacio golmana Vujanca.

Samo šest minuta kasnije, Zvezda je nakon konsultacije sudije Milanovića sa VAR tehnologijom, dobila penal, koji je u gol pretvorio Ohi Omoidžuanfo.

Krivac za jedanaesterac bio je Zimonjić, kojeg je lopta pogodila u ruku u svom šesnaestercu.

Pavkov je nakon asistencije, zabeležio i pogodak. Primio je loptu u 15. minutu, šutirao sa dvadesetak minuta i precizno pogodio ugao gola gostiju.

Be the first to comment on "PONIŽAVANJE: Zvezda brojala do osam protiv Pazara!"