BRUTALNA DOMINACIJA: Vlahović SIPA, ne staje!

Fudbaleri Fiorentine deklasirali su Salernitanu sa 4:0 u meču 17. kola Serije A, a ponovo je dominirao srpski napadač Dušan Vlahović.

Fiorentina je tako zabeležila drugu pobedu u nizu, a Dušan Vlahović je sa dva pogotka postao najbolji strelac Serije A sa ukupno 15.

Kanonadu Fiorentine je započeo Bonaventura u 31. minutu, da bi srpski reprezentativac 20 minuta ranije postigao 14. gol u sezoni na asistenciju Dankana.

Vlahović je nastavio sjajan golgeterski učinak u 84. minutu igre kada je pogodio za 3:0. Sotil je uputio loptu na peterac, a na pravom mestu se našao naš as.

Nije tu bio kraj što se tiče golova u mreži Salernitane, Maleh je postigao još jedan u 90. minutu, dočekao je odbitak nakon udarca Vlahovića i pogodio mrežu protivnika za konačnih 4:0.

Vlahović je sada za petama Kristijanu Ronaldu koji je u kalendarskoj godini postigao 33 gola za Juventus u 2020. godini, Vlahović je sada na 32 gola i pretekao je Luku Tonija.