TITULA JE SADA SAMO SAN: Još jedno SAMOUBISTVO Barselone!

Fudbaleri Levantea i Barselone odigrali su nerešeno 3:3 u utakmici 36. kola La Lige.

Barselona je propustila priliku da, bar za jedan dan, bude na prvom mestu.

Posle prvog dela igre u Valensiji delovalo je da je Barselona na dobrom putu i da će lako do bodova na ovom gostovanju.

Leo Mesi je u 25. minutu doneo prednost Barseloni, a Pedri je povisio u 34. minutu.

Međutim, u nastavku meča, pomračenje od dva minuta u redovima Barse.

Melero je pogodio u 57. minutu, a onda je Morales izjednačio dva minuta kasnije.

Nije dugo trebalo Barseloni da ponovo povede, pošto je Dembele zatresao mrežu u 64. minutu.

Ali, domaćin je još jednom šokirao Katalonce, kada je, u 83. minutu, Serhio Leon postigao gol i izjednačio na 3:3.

U ostalim današnjim mečevima, Osasuna je sa 3:2 savladala Kadiz, dok je Alaves u gostima bio bolji od Elčea sa 2:0.

Be the first to comment on "TITULA JE SADA SAMO SAN: Još jedno SAMOUBISTVO Barselone!"