Fudbaleri Fiorentine vode sa 3:0 na poluvremenu protiv Beneventa u gostima, a sva tri gola postigao je srpski napadač Dušan Vlahović.

Vlahović je tako odigrao verovatno najbolje poluvreme u dosadašnjoj karijeri.

Sve je krenulo već u 8. minutu kada je bivši napadač Partizana rutinski iskoristio asistenciju Kaseresa. Srbin do novog gola stiže u 26. minutu.

Posle jedne gužve u šesnaestercu Beneventa Vlahović je bio najsnalažljiviji, pa se lepo snašao i pogodio za 2:0.

Ipak, daleko najlepši momenat dogodio se u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena. Vlahović se sjajno zagradio na 40-ak metara od gola domaćina, a onda je krenuo u solo-prodor i magičnim udarcem iz velike daljine savladoa nemoćnog Montipa koji je paradom samo ulepšao ovaj evrogol srpskog napadača.

Be the first to comment on "DOMINACIJA BIVŠEG NAPADAČA PARTIZANA: Vlahović dao het-trik za 45 minuta! (VIDEO)"