DA LI SU NA MARAKANI POGREŠILI? Het-trik bivšeg napadača Crvene zvezde!

Mladi crnogorski napadač Nikola Krstović igra sve bolje u slovačkoj Dunajskoj Stredi, a najbolju utakmicu od letošnjeg odlaska iz Crvene zvezde odigrao je večeras kada je svom timu doneo pobedu nad ekipom Žiline rezultatom 3:1.

Krstović je imao glavnu ulogu na terenu, postigao je sva tri gola za pobedničku ekipu, a prvi već u trećem minutu meča.

Gosti su izjednačili u trećem minutu drugog poluvremena preko Rusnaka, a Krstović je svoj drugi gol postigao u 68. minutu i vratio vođstvo Dunajskoj Stredi.

Do het-trika je stigao petnaest minuta kasnije, kada je postavio konačnih 3:1.

Dunajska Streda je posle 22 odigrana kola na četvrtom mestu sa 36 bodova i do kraja sezone igraće u plej-ofu, gde će se takmičiti šest najbolje plasiranih ekipa.

Be the first to comment on "DA LI SU NA MARAKANI POGREŠILI? Het-trik bivšeg napadača Crvene zvezde!"