PRVI PORAZ CRNO-BELIH: Rostov za dva minuta srušio Partizan!

Dva minuta nepažnje bila su dovoljna da Partizan upiše prvi poraz na pripremama u Sloveniji. Izjednačen duel srpskog vicešampiona i 11. ekipe šampionata Rusije iz prethodne sezone rešen je u periodu od 20. do 22. minuta kada su najpre Mirzov, a zatim i Kalačev zatresli mrežu Marka Jovičića – 0:2 (0:2).

Crno-beli su u većem delu meča kontrolisali dešavanja na terenu, bili opasniji po gol rivala, ali ipak nikako nisu uspeli da nadoknade izgubljeno tokom “blic-kriga” Rusa sredinom prvog poluvremena.

Za razliku od prva dva meča kada su dva tima delila minutažu Miroslav Đukić je danas u Gornjoj Radgoni izvršio samo tri izmene. Partizan je utakmicu počeo u sastavu Jovičić, N.R.Miletić, Marković, Mitrović, Šehović, Pantić, Zdjelar, Janković, Suma, Ivanović, Nikolić, dok su u nastavku šansu dobili još Ožegović, Đerlek i Vulićević. Partizan narednu proveru ima u nedelju u Stojincima protiv slovenačke Gorice.

Novosti

Be the first to comment on "PRVI PORAZ CRNO-BELIH: Rostov za dva minuta srušio Partizan!"