PEVCI SU OPET U MODI: Totenhem nadigrao očajni Junajted!

Ekipa Mančester Junajteda poražena je na Vembliju od Totenhem sa 2:0, u 25. kolu Premijer lige.

Izabranici Žozea Murinja odigrali su veoma bledu partiju protiv tima iz Londona, koji je mogao da slavi i većim rezultatom.

Junajted za 90 minuta nije uspeo da stvori ozbiljnu šansu i to je dovoljan pokazatelj kako su „crveni đavoli“ odigrali.

Totenhem je do gola prednosti došao već posle 11 sekundi meča.

Nakon što su fudbaleri Totenhema krenuli sa centra na Vembliju, Jan Vertongen je uputio dugačak pas na polovinu gostiju, Hari Kejn je loptu spustio glavom do Dele Alija, a on je proigrao Eriksena koji je pogodio mrežu Junajteda posle 10,5 sekundi.

Ovo je bio treći najbrži gol u istoriji Premijer lige. Fil Džouns postigao je autogol u 29. minutu i to će se ispostaviti kao konačan rezultat. Nemanja Matić odigrao je svih 90 minuta za MU.

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su sa 3:0 Vest Bromič Albion. „Građani“ su očekivano dominirali na ovom meču i na kraju zasluženo došli do trijumfa.

Fernandinjo je načeo mrežu u 19. minutu, De Brajne je u 68. povisio na 2:0, dok je Kun Aguero u 89. stavio tačku na utakmici.

Siti na 13 kola do kraja šampionata ima 15 bodova više od Junajteda i 18 od Liverpula i Čelsija.

Be the first to comment on "PEVCI SU OPET U MODI: Totenhem nadigrao očajni Junajted!"