RUTINA CRNO-BELIH: Prvenci Tošiča i Ožegovića za laku pobedu Partizana!

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Beogradu ekipu Radničkog iz Niša sa 3:1, u utakmici desetog kola Super lige Srbije.

Partizan je, posle šeste pobede od početka domaćeg šampionata, treči na tabeli sa 19 bodova, dok je Radnički šesti sa bodom manje.

Prednost crno-belima na današnjem meču doneo je Zoran Tošić u 32. minutu. Tošić je dobio loptu od Tavambe, napravio je korak-dva i onda šutirao sa oko 16 metara i pogodio mrežu niške ekipe.

Partizan je duplirao prednost u poslednjim sekundama prvog poluvremena, a strelac je bio Marko Janković. Nemanja Miletić je ubacio loptu u kazneni prostor, golman gostujuće ekipe je na kratko odbio ali samo do Jankovića.

Niška ekipa je u 59. minutu smanjila prednost Partizana pogotkom Milana Pavkova. Golu Radničkog „kumovali“ su i igrači Partizana koji su loše reagovali u odbrani nakon jednog udarca iz daljine, pa se lopta odbila do Pavkova kojem nije bilo teško da savlada Vladimira Stojkovića.

Konačan rezultat postavio je u 72. minutu Ognjen Ožegović udarcem sa oko 15 metara.

Izabranici Miroslava Djukića u narednom kolu gostuju Radu, dok Radnički dočekuje Javor.