REMIJIMA NIKAD KRAJA: Real ni Eibar ne može da pobedi (VIDEO)

Fudbaleri Reala i treći meč u n izu ne znaju za pobedu u Primeri. Odigrali su iznenadnih 1:1 sa Eibarom na Santijago Bernabeu.

Gosti su poveli preko Rika u 6. minutu. Real je brzopotezno došao do izjednačenja golom Bejla na asistenciju Ronalda u 17. minutu. Dominirali su Madriđani u prvom poluvremenu, ali nisu uspeli da dođu do potpunog preokreta. Besumučno su fudbaleri Zinedina Zidana pokušavali i u drugom delu, ali je opasno pretio i Eibar. Ipak, na kraju promene rezultata nije bilo, pa je Real nastavio agoniju i uisao treći remi u Primeri i četvrti u svim takmičenjima u nizu.

Šampion Evrope sada ima 15 bodova koliko i Atletiko, ali ukolikoi Barsa pobedi večeras Seltu, ona će preskočiti oba madridska velikana. Eibar je na osmom mestu.