ŠTA BI PARTIZAN BEZ LEONARDA: Crno-beli golčinom Brazilca pobedili Metalac (VIDEO)

Fudbaleri Partizana upisali su tešku, ali važnu pobedu, na gostovanju Metalcu u Gornjem Milanovcu.

Crno-beli su slavili minimalnim rezultatom, a ponovo je heroj bio Leonardo koji je u 61. minutu postigao jedini gol na meču.

Ekipa Marka Nikolića nije blistala u prvom poluvremenu, ali je bila daleko bolji rival. Vicešampion Srbije imao je nekoliko dobrih šansi, ali nije uspeo da slomi otpor protivnika u prbih 45 minuta.

Presudni momenat utakmice dogodio se u 61. minutu kada je sjajni Leonardo postigao golčinu, Brazilac se oslobodio protivnika i snažnim udarcem savladao golmana Metalca. Domaćin je zaigrao nešto otvorenije posle gola, ali je Partizan preko Đurđevića mogao da reši pitanje pobednika. Napadač crno-belih je sa samo tri metra promašio prazan gol. Kazna je mogla da usledi na drugoj strani, ali je šut Mitrovića iz velike daljine proleteo preko prečke. Na kraju Partizan je slavio sa 1:0 i tako prišao Zvezdi na tri boda minusa, a Vojvodini na četiri.