Fudbaleri Fiorentine pobedili su Kaljari 3:0, uz fantastičan gol Dušana Vlahovića..

Srpski reprezentativac je bio strelac iz slobodnog udarca sa nekih 20 metara, neodbranjiv za golmana Alezija Kranja.

Bio je to njegov peti pogodak ove sezone, baš u pravom trenutku kada se našao na meti kritika zbog odbijanja da produži ugovor.

Upravo zbog konflikta sa navijačima je odbio da izvede penal u prvom poluvremenu, bez obzira što je prethodna tri puta bio precizan, već ga je realizovao levi bek Kristijan Biragi.

Baš su ga navijači izviždali kada je krenuo ka „beloj tački“, zbog čega je odlučio da prepusti loptu Biragiju.

Vlahović je stavio tačku na meč na „Artemio Frankiju“ u 49. minutu, samo sedam od Nika Gonsalesa.

Šansu je dobio i Aleksa Terzić od 67. minuta kada je zamenio baš Biragija.

Fiorentina je prekinula niz od dva poraza i sada šesta sa 15 bodova.

Be the first to comment on "UĆUTKAO SVOJE NAVIJAČE: Pristalice Fiorentine vređale Vlahovića, on im vratio golčinom! (VIDEO)"