Fudbaleri Juventusa upisali su važan trijumf rezultatom 2:0 na gostovanju Atalanti u okviru 34. kola Serije A.

Stara dama se ovim trijumfom vratila na drugo mesto i sada ima 66 bodova i velike šanse da se naredne sezone nađe u Ligi šampiona.

Sa druge strane, klub iz Bergama je ostao na poziciji šest sa 58 bodova i sve je dalje od mesta koje vodi u elitno takmičenje naredne sezone.

U prvom poluvremenu golova nije bilo, a onda su gosti iz Torina poveli sa 1:0 u 56. minutu meča.

Strelac je bio engleski napadač Samjuel Iling Džunior.

Srpski fudbaler Dušan Vlahović je meč krenuo sa klupe i ušao u 65. minutu, dok je Filip Kostić u 82. minutu na terenu zamenio Ilinga Džuniora.

Navijači Atalante su u 91. minutu vređali popularnog Ducija, pa je meč na kratko bio prekinut.

Samo šest minuta kasnije bivši fudbaler Partizana ućutkao ih je na najbolji mogući način, golom.

Lepo se namestio na levu nogu i sa ivice šesnaesterca poslao pravu bombu koja je završila u mreži Atalante.

Bio je to njegov drugi gol u nizu u Seriji A posle nekoliko meseci bez postignutog pogotka u italijanskom prvenstvu.

U sledećoj utakmici Junvetus će dočekati Kremoneze, ali pre toga ih u četvrtak očekuje prva utakmica polufinala Lige Evrope protiv Sevilje.

Sa druge strane, ekipa Atalante će gostovati Salernitani.

Be the first to comment on "TAKO TO RADE MAJSTORI: Navijači VREĐALI Vlahovića, on ih ućutkao golčinom! (VIDEO)"