PORAZ CRNO-BELIH: Partizan izgubio od Antverpena u prepunoj Hali sportova (VIDEO)

Košarkaši Partizana poraženi su u Hali sportova u prijateljskom meču od belgijskog Antverpena sa 79:72. Utakmici je prisustvovalo 5.000 vernih Grobara, pa je hala bila ispunjena do kraja.

Crno-beli su posle loše odigrane prve deonice, koju su izgubili sa 18:15, odigrali sjajnu drugu četvrtinu koju su veoma dobrom odbranom rešili u svoju korist sa 15:7.

Ipak, sve što su stekli u drugih 1o minuta, upropastili su u nastavku meča. Treća četvrtina bila je za zaborav, Partizan je u njoj primio čak 30 poena, a dao je svega 16. Pokušali su momci Aleksandra Džikića da se vrate u poslednjoj deonici, ali su uspeli samo minimalno da ublaže poraz.