OPŠTI HAOS NA KIPRU: Tuča prekinula Zvezdinu generalnu probu! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde kao generalnu probu pred nastavak sezone imali su prijateljski meč sa bugarskim Botevom iz Vrace.

Ipak, meč neće biti nastavljen, pošto je nakon velike tuče igrača oba tima prekinut u 67. minutu pri rezultatu 2:1 za srpskog šampiona.

Uroš Spajić je nešto oštrije startovao nad Diogom Barbosom, a onda se Portugalac zaleteo na njega i udario ga, posle čega je usledio opšti sukob igrača oba tima.

Trener Zvezde Vladan Milojević na kraju je odlučio da povuče ekipu sa terena.

Uroš Spajić je najgore prošao, pošto je dobio snažan udarac po licu, pa je na mesto udarca morao da stavi led.

Crveno-beli su bili u prednosti zahvaljujući golovima Šerifa Endiajea u prvom poluvremenu utakmice, dok je jedini gol za Bugare postigao upravo Barbosa.

Be the first to comment on "OPŠTI HAOS NA KIPRU: Tuča prekinula Zvezdinu generalnu probu! (VIDEO)"