Štoper Čukaričkog Ognjen Vranješ govorio je o stanju u Crvenoj zvezdi.
Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine javno je prozvao trenera srpskog šampiona Baraka Bahara.
Vranješ je gostovao podkastu „Psihokast“ kod MMA borca Vasa Bakočevića i pokazao da nema lepo mišljenje o Izraelcu na klupi Crvene zvezde.
„Mislim da je upropastio ekipu ovaj trener, Izraelac. Ne može, brate, kažu ljudi da on ne vodi treninge, pomoćnici vode, a on sedi gore u kancelariji i gleda na kamerama trening. Nema odnos sa igračima, a čim nemaš taj odnos sa igračima, to ti je metla. Samo je pitanje koliko će da te trpe“, rekao je Vranješ i dodao:
„Nema tu uspeha. Nema… Moraš da budeš 300 odsto u tome i samo tako može da se napravi uspeh“, poručio je štoper Čukaričkog.
Podsetimo, Vranješ je u septembru stigao u Čukarički nakon što mu je propao transfer u Parizan zbog negodovanja navijača crno-belih.
Ukoliko želite da pomognete rad našeg sajta, to možete učiniti klikom na neku od reklama.
View this post on Instagram
Be the first to comment on "FUDBALER CRNO-BELIH ISPROZIVAO BAHARA: On je UPROPASTIO Zvezdu – ne može TAKO da se radi!"