DOBRA IGRA I POBEDA: Zvezda srušila Jang Bojs!

Omladinci Crvene zvezde upisali su prvi trijumf u omladinskoj Ligi šampiona.

Izabranici Nenada Milijaša su na stadionu Voždovca savladali Jang Bojs rezultatom 2:1 i tako napravili sjajnu uvertiru za večerašnji meč seniorskih timova ove dve ekipe.

Posle dva odigrana kola crveno-beli se nalaze na trećoj poziciji sa tri boda, dok su Švajcarci poslednji i još uvek nemaju niti jedan osvojen bod.

Utakmica je zbog problema sa protokolom kasnila skoro sat vremena, a pitanje pobednika rešeno je u drugom poluvremenu.

Posle prvih 45 minuta nismo videli nijedan gol, a onda su crveno-beli pružili veoma dobru igru i stigli do zaslužene pobede.

Ređali su se napadi i šanse srpskog kluba, pogađao je domaćin i okvir gola i nikako nije mogao do vođstva.

Ipak, sve se promenilo u 73. minutu kada je Novak Gojkov pogodio za 1:0. Jovan Mijatović je u 86. minutu postigao gol za 2:0.

Uspeo je Jang Bojs da uvede meč u dramatičan završetak pošto je pogodak postigao Ugo Para.

Zvezda je uspela da sačuva prednost i stigne do važne pobede.