CRNO-BELI OPET ISPUSTILI PREDNOST: Partizan ostao bez trećeg mesta

Košarkaši Partizana poraženi su od Bajerna iz Minhena u utakmici za treće mesto na memorijalnom turniru Pavlos Janakopulos u Atini sa 99:95.

Nakon što su u polufinalu izgubili od Efesa, i Nemci su bili kobni po ekipu Željka Obradovića.

Vodio je Partizan tokom prve deonice, imao i +8 u jednom momentu, ali je Bajern uspeo da izjednači do kraja i posle prvih 10 minuta rezultat je bio – 22:22.

Drugu četvrtinu je bolje otvorio Bajern, ali „parni valjak“ je krenuo sve bolje i do kraja poluvremena stigao je do prednosti od pet poena.

Sve je teklo po planu u drugom delu do 27. minuta, kada je usledila serija Bavaraca od 18:0. Od rezultata 72:60 za Partizan, stigli smo do 78:72 za Bajern.

Ipak, usledila je velika borba do kraja, Nemci su održavali vođstvo, a crno-beli su pokušavali da ga vrate u svoju korist.

Trojkom Silvana Fransiska Bajern je stigao do 92:88, ali su zatim Kevin Panter i Džejms Naneli pogodili za vođstvo Partizana – 93:92.

Međutim, usledila je serija Karsena Edvardsa od 5:0 i to su bili momenti koji su presudili u ovom meču.

Be the first to comment on "CRNO-BELI OPET ISPUSTILI PREDNOST: Partizan ostao bez trećeg mesta"