ISTORIJSKA POBEDA: Srbija nakon preokreta bolja od Ukrajine

Bravo!

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Ukrajinu na gostovanju rezultatom 2:1 i to nakon preokreta u prvoj utakmici divizije B Lige nacija.

Golove za Srbiju su postigle Jelena Čanković i Nevena Damjanović u drugom poluvremenu, dok je Ukrajina imala prednost od 20. minuta nakon gola Ovdijčuk.

Ukrajina je u ovom meču bila domaćin u poljskom gradu Starograd Gdanjski, ali je Srbija većim delom utakmice bila bolji rival i na kraju zasluženo slavila u prvom, ujedno istorijskom izdanju Lige nacija.

Srbija sledeći meč igra u utorak od 19 časova u Sportskom centru Fudbalskog saveza u Staroj Pazovi, a rival će nam biti Grčka. U trećem kolu naše devojke će odmeriti snage sa Poljskom.

Najbolja ekipa iz grupe proći će u diviziju A naredne sezone.

Be the first to comment on "ISTORIJSKA POBEDA: Srbija nakon preokreta bolja od Ukrajine"