SADA JE SVE JASNO: Partizan dobio prvog rivala u Evropi!

Fudbaleri Partizana dobili su svog prvog evropskog rivala za ovu sezonu.

Crno-beli će u 3. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija igrati protiv Sabaha.

Sabah je u dvomeču izbacio RFS iz Rige. Azerbejdžanci su u Letoniji slavili rezultatom 2:0, a u revanšu u Masaziru bilo je 2:1 za domaćina.

Parni valjak će gostovati u Azerbajdžanu narednog četvrtka, a revanš je u Humskoj 1 17. avgusta.

U prvom poluvremenu današnjeg meča golova nije bilo, ali su gosti iz Rige ostali sa igračem manje nakon što je Arturs Zjuzins u razmaku od četiri minuta dobio dva žuta kartona.

Ipak, to nije omelo goste da u nastavku stignu do vođstva. Janis Ikaunieks je u 67. minutu pogodio za 1:0 i tako u potpunosti vratio Letonce u igru.

Na njihovu žalost, Sabah u 77. minutu poravnava na 1:1 golom Džoja-Lensa Mikelsa.

Domaćin je do totalnog preokreta stigao duboko u nadoknadi vremena, a strelac je bio rezervista Emanuel Apeh, koji je bio asistent kod vodećeg gola.

Be the first to comment on "SADA JE SVE JASNO: Partizan dobio prvog rivala u Evropi!"