Drama oko povratka Fusenija Dijabatea u Beograd konačno je završena.
Hitronogi fudbaler iz Malija stigao je u glavni grad Srbije, a treninzima ekipe pridružiće se u petak.
Ovo nije prvi put da Dijabate u Beograd stigne kasnije nego što treba. Jednom se to desilo dok je bio trener Gordan Petrić, a Afrikanac tada nije bio sankcionisan.
Ipak, sada je situacija dosta drugačija, pošto je Igor Duljaj javno rekao da je upravi podneo zahtev da sjajni dribler bude kažnjen.
Sada je lopta u dvorištu čelnika Partizana, koji će morati da reše ovaj problem na najbolji mogući način.
Ostaje da se vidi da li će Duljaj uopšte računati na Dijabatea u nastavku prvenstva, a biće zanimljivo videti i kako će ga dočekati njegovi saigrači.
Podsetimo, Partizan u narednom kolu Superlige Srbije gostuje Čukaričkom, a to će ujedno biti i poslednji meč pred početak plej-of faze takmičenja.
BONUS VIDEO:
Novčana kazna bi trebala